HAKKIMIZDA

Kaynak Hüner Endüstriyel Makina

1974 Yılında küçük bir torna atölyesi olarak ticari hayatına başlayan KAYNAK HÜNER End. Mak. Hırd. San. Tic. Ltd. Şti bugün Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

48 yıllık ticari hayatında “Ucuzu değil Kaliteliyi üretme” önceliği ile hareket eden firmamız bu anlayışından taviz vermeden sektöründe büyümeye devam etmektedir. Yıllar içerisinde ürün portföyünü geliştiren firmamız hafif inşaat makineleri sektöründe geniş bir ürün yelpazesi ile Türkiye genelindeki bayilerine hitap etmektedir. Bunun yanı sıra Yurt dışı pazarlarda da etkin olmayı kendine hedef edinen firmamız ihracat çalışmalarına da devam etmektedir.

Enerjik, dinamik, çağın yeniliklerine ayak uydurmayı bilen bir yapıya sahip olan KAYNAK HÜNER müşterilerine en iyisini sunmak için dün olduğu gibi yarın da yüksek başarı grafiğini sürdürmenin gayreti içinde olacaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bu sebepten kalite seviyemizi arttırarak hatasız ürün üretmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz en iyi kalite, en iyi fiyat ve yenilikler ile Türkiye ve dünyada inşaat sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.